Poprzedni temat «» Następny temat
GTA 5 i nie tylko
Autor Wiadomość
asandi 





Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 3583
Wysłany: 2015-08-25, 16:49   

GTa :D
 
 
Moris299





Wiek: 26
Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 305
Wysłany: 2015-09-21, 11:35   

Moris uczy się korzystać z edytora klipów wbudowanego w GTA V > zobaczymy, może w przyszłości uda mi się coś fajnego skleić :D

https://youtu.be/oWuEY1yrubA

[ Dodano: 2015-09-22, 23:34 ]
https://youtu.be/O0sEbqlUu_s



tutaj kolejny filmik z jednej z misji, edytowanie nagrań idzie mi coraz lepiej ^^
_________________
 
 
asandi 





Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 3583
Wysłany: 2015-09-23, 16:17   

tylko w GTa po przejechaniu Ciebie przez ciężarówkę, wstajesz otrzepujesz się, lejesz po mordzie jakiegoś kolesia i zabierasz mu samochód :D
 
 
Moris299





Wiek: 26
Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 305
Wysłany: 2015-09-24, 23:04   

Tu mam jeszcze jeden filmik :D

http://youtu.be/nt2IV-vmOsk
_________________
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2016-01-24, 21:16   

Tak gram sobie w to GTA IV i muszę stwierdzić, że w porównaniu z San Andreas bardzo ułatwili wyścigi. W SA trzeba było się trochę namęczyć bo sztuczna inteligencja przeciwników stała na wysokim poziomie, czasami trzeba było sobie pomóc bronią i eliminować mijanych przeciwników aby wygrać no bo w tych wyścigach była taka zasada, że kto zginął ten był dyskwalifikowany a w przypadku wyścigów rowerowych można było ze snajperki zastrzelić tych co już minety metę dzięki czemu nasza pozycja się poprawiała aż nagle się okazywało, że jesteśmy pierwsi i wystarczyło wsiąść na rower i spokojnie przejechać linię mety. Za to w tym przypadku nie można było strzelać do ludzi podczas jazdy bo nas dyskwalifikowali. Jako ciekawostkę podam, że kiedyś sam zginąłem podczas zjazdu kiedy to niespodziewanie spadł na CJa samolot :D .
A jeśli chodzi o wyścigi w IV to tu przeciwnicy nie potrafią jeździć:
Przede wszystkim często stawiają się do wyścigu w samochodzie nienadającym się do tego więc nie mają ze mną szans na prostej kiedy siedzę w jakimś sportowym aucie.
po zakończeniu odliczania do początku wyścigu zaczynają z opóźnieniem i spokojnie można ich wyminąć.
Pomimo, że jadą wolniej od gracza to i tak nie wyrabiają na zakrętach i zwykle wypadają z trasy.

Efekt tego jest taki, że można z łatwością wygrać już za pierwszym podejściem.

A jak jest z tym w GTA V?
_________________

 
 
Antybristler 





Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 156
Skąd: wiocha
Wysłany: 2016-01-25, 08:08   

Cytat:
aby wygrać no bo w tych wyścigach była taka zasada, że kto zginął ten był dyskwalifikowany

Nope. Odnawiali się jak tylko straciliśmy wrak z zasięgu wzroku.
Ze wszystkich wyścigów w GTA SA najgorszy był 8-track. No się ładne godziny z tym męczyłem i wyzywałem :D
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2016-01-25, 13:10   

Naprawdę? W sumie nigdy nie miałem czasu tego sprawdzić bo się spieszyłem, w każdym razie powrót do życia chwilę im musiał zabierać dzięki czemu zyskiwałem cenne sekundy więc i tak się opłacało :D .

W SA przechodziłem zawsze wszystkie wyścigi (choć wiadomo, że niektóre dopiero za którymś razem, szczególnie jak pierwszy raz grałem) oprócz tych samolotowych. Kilka razy podchodziłem ale jednak ogólnie postanawiałem to zostawić. W ogóle to podczas pierwszego przechodzenia szkoły pilotażu użyłem więcej wulgaryzmów niż wypowiadam w ciągu roku, teraz już jak gram to szybko sobie z tym radzę ale do tych wyścigów nie podchodzę :D .
_________________

 
 
Antybristler 





Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 156
Skąd: wiocha
Wysłany: 2016-01-25, 13:13   

Toć szkoła pilota najłatwiejsza ze wszystkich, zawsze miałem wszystko na złoto :D
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...
 
 
Pierdomenico 





Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2015
Posty: 6547
Skąd: Vinewood Hills
Wysłany: 2016-01-25, 13:23   

Latanie jest super :8 ale najlepszy kod na latanie samochodami :) Gdyby w 5 na konsolę tak się dało :(
_________________

Wśród gości na kolacji jest fotograf. Gospodyni mówi:
- Robi Pan świetne zdjęcia! Musi mieć Pan drogi aparat!
Gość odchrząknął tylko. Wychodząc rzekł całując Gospodynie w rękę:
- Wybornie Pani gotuje! Musi mieć Pani drogie garnki!
 
 
Antybristler 





Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 156
Skąd: wiocha
Wysłany: 2016-01-25, 13:58   

Dokładnie :D Normalnie nie przechodzę na kodach, ale czasem właśnie takie ciekawe sobie włączam, zwłaszcza, że latając samochodem się nie rozbijesz, więc można bardziej poszaleć :D
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2016-01-25, 14:16   

Ja lubię latać w GTA SA ale akurat nie przez jakieś kółka i na czas jak to jest w przypadku tych wyścigów samolotowych czy szkoły latania. Lubię kraść policyjny śmigłowiec tyle, że aby się do niego dostać trzeba mieć jetpacka lub ukraść wcześniej inny helikopter (np ten straży pożarnej z plaży w Los Santos tuż obok jednej z naszych kryjówek). A w kody za bardzo się nie bawię choć wiem, że ciekawe są np połączenie kodów "uzbrojeni cywile" i "Agresywni cywile" daje ciekawy efekt :D .
_________________

 
 
asandi 





Wiek: 33
Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 3583
Wysłany: 2016-01-25, 15:51   

gram w to, ale jakiś specjalnym fanem nie jestem. Już wolę stare dobre San Andreas. Ze słabszą grafiką.
 
 
Adrian1234 





Wiek: 39
Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 5028
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2016-03-07, 13:11   

Zauważyłem zabawny motyw w GTA IV: ukradłem sobie wycieczkowy śmigłowiec i leciałem chcąc poćwiczyć trochę latanie, akurat przelatywał wojskowy Anihilator (większy, szybszy i uzbrojony w miniguny śmigłowiec) więc postanowiłem go śledzić. W pewnym momencie za bardzo się pospieszyłem i znalazłem się pod nim, postanowiłem wzbić się w górę i okazało się iż zbliżyłem się za bardzo, spodziewałem zderzenia jak w San Andreas a tym czasem... odpiłowałem mu śmigłem ogon, mnie nic się nie stało a drugi śmigłowiec wpadł w kawałkach do oceanu :D . Coś im realizm tu nie wyszedł.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...