Poprzedni temat «» Następny temat
Stalker
Autor Wiadomość
grzybek1312 





Wiek: 27
Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 55
Skąd: Ząbkowice Śląskie
Wysłany: 2016-07-29, 13:24   Stalker

Stalker to gra bardzo klimatyczna, wciągająca i rozwijana przez społeczność modami (i bugami xD). Pamiętam że zaczynając grać w pierwszą część podchodziłem do niej niechętnie, ale z czasem i mnie pochłonęła zona. Momentami grając autentycznie się bałem. D:

Jaka jest wasza ulubiona część? Polecacie jakieś mody?


Na koniec dodam że już kilka lat składam cosplay bandyty-stalkera. :D

http://imagizer.imageshac...1338/KLnt5z.jpg
To z 18stki cd-action na Hali Stulecia.

http://imagizer.imageshac...5861/IzgAIU.jpg
A to wersja finalna. :)
No... może trzeba jeszcze kilka rzeczy doszlifować, ale to drobiazgi. Gitarę mam dalej. :D
 
 
Apparition
[Usunięty]



Wysłany: 2016-07-30, 11:53   

grzybek1312, niezły cosplay :D

Stalker to fajna gra. Trochę czasu przy niej spędziłem i nie żałuję. Ulubiona część? Hmmm, ciężko powiedzieć. Dawno już grałem, i nie pamiętam dokładnie, jakie momenty były w której części. Jednak chyba pierwsza część, wiadome, jak to z pierwszymi częściami jest. Na pewno trójka mi się najmniej podobała ze wszystkich, co nie znaczy, że była zła, była wręcz bardzo dobra. Modów żadnych nie instalowałem, ani nawet nie widziałem żadnego, po prostu się tym nie interesowałem. Właśnie ostatnio z kumplem gadaliśmy o tej grze, i zastanawiam się, czy nie wrócić do Zony :D
 
 
grzybek1312 





Wiek: 27
Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 55
Skąd: Ząbkowice Śląskie
Wysłany: 2016-07-30, 14:19   

Dzięki ;p Jakość kiepska, ale załatwię skądś aparat i pójdę na "Urbex" jak to się mówi. :)

Pozwoliłem pożyczyć grę kumplowi kumpla i nie mogę odzyskać pierwszej części ani czystego nieba. Muszę popylać w Zew Prypeci a już się nudzi powoli. xD

Ja tylko kilka łatek i małych modów zainstalowałem, stalker complete do 3ciej części, dodali śpiwory, poprawili kilka animacji.
Wiem że do cienia czarnobylu jest mod tworzący zupełnie nową opowieść, można nawet jeździć samochodami, ale gra crashowała się przy wczytywaniu sejwa, to nie pograłem zbyt dużo. :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

 

Czy wiesz, że...